MARELLI
Контакти салону Comodo
Салон меблів COMODO м. Київ, вул. Саперне Поле, 12, (067) 406-67-04(050) 442-30-14
Салон меблів Comodo м. Львів, вул. Личаківська 15, (067) 324-00-42

Home interior

MARELLI

Бренд Giulio Marelli був заснований у 1964 році, але його історія сягає корінням ще глибше. Вона розпочалася у 1920 році зі столярною майстернею пана Джуліо Мареллі, що спеціалізувалась на виготовленні дерев'яних каркасів для диванів та крісел. І лише у 60-ті роки з накопиченим багаторічним досвідом у Мареллі виникло бажання відкрити власний бізнес із виробництва м'яких меблів.
Сьогодні стильні крісла та дивани бренду Giulio Marelli стали гідною прикрасою інтер'єрів не лише приватних квартир та будинків, а й багатьох європейських офісів, кафе, ресторанів та готелів. Меблі компанії можна побачити в розкішних номерах готелів Hilton у Лондоні та Дрездені, а також у холі найзнаменитішого та незвичайного лондонського хмарочоса Мері-Екс.
Популярність бренду пояснюється його ексклюзивністю та повною відповідністю вимогам сучасного дизайну. Неординарність моделей полягає у сміливому поєднанні різних матеріалів – шкіри, льону, сталі. Дивани-трансформери дозволяють змінювати компонування та «підлаштовуватися» під бажання та настрій господаря, піклуючись про його здоров'я.
Кожен диван та крісло Giulio Marelli – це унікальний дизайн та підкреслена ергономічність
Креативність та функціональність – основні риси, що відрізняють розробки визнаних у всьому світі дизайнерів, які співпрацюють із компанією Giulio Marelli.