I4 MARIANII4 MARIANI
Контакти салону Comodo
Салон меблів COMODO м. Київ, вул. Саперне Поле, 12, (067) 406-67-04(050) 442-30-14
Салон меблів Comodo м. Львів, вул. Личаківська 15, (067) 324-00-42

Home interior

I4 MARIANI

Італійська меблева компанія I4 Mariani - яскравий приклад сімейного бізнесу. Протягом останніх п'яти десятиліть виробництво високоякісних меблів залишається в руках однієї сім'ї. Традиції і вдосконалення технологій, впровадження нових методів - ось основа компанії.
У назві італійської меблевої компанії стоїть цифра «4». Це нагадування про чотирьох братів, які є засновниками. Компанія була заснована в 1957 році, і до цього дня I4 Mariani продовжує залишатися сімейним бізнесом. В даний час нею керують сини і дочки засновників, понад півстоліття меблі I4 Mariani відомі у багатьох країнах світу.
Компанія спеціалізується на виробництві меблів для дому, офісу та громадських приміщень, в асортимент фабрики входять різноманітні м'які меблі для кабінетів і спалень, гарнітури для віталень і багато іншого.
Меблі, вироблені I4 Mariani, відрізняються високою якістю, унікальним дизайном і використанням екологічно чистих натуральних матеріалів. Також фабрика I4 Mariani славиться тим, що при випуску продукції використовуються інноваційні технології в поєднанні з елементами ручної роботи. Це робить меблі I4 Mariani унікальними і впізнаваними серед інших. Варто зазначити, що меблі I4 Mariani дуже надійні, практичні і довговічні.