Фабрика Arcari - салон елітних меблів Comodo
Контакти салону Comodo
Салон меблів COMODO м. Київ, вул. Саперне Поле, 12, (067) 406-67-04(050) 442-30-14
Салон меблів Comodo м. Львів, вул. Личаківська 15, (067) 324-00-42

Home interior

Arcari (Італія)

Фабрика Arcari Cucine була заснована в шістдесятих роках минулого століття людьми, які горіли своєю справою і хотіли довести, що їм теж є що сказати в меблевій справі.

З тих вже понад півстоліття вони вкладають всю пристрасть і любов в свою продукцію, яка цілком виразно підходить під визначення «унікальна», оскільки відрізняється особливістю стилю і своїм особливим шармом.

На сьогоднішній день компанією, розташованої в селі Ізола-Доварезе поблизу Кремони, успішно керує Giovanni Arcari, продовжуючи традиції засновників торгової марки.

Бренд спеціалізується на виробництві кухонь в провансальської стилі, які мають характерний зовнішній вигляд і характеризуються високими стандартами якості.

Характер колекцій досить різноманітний.

Чуття і майстерність дизайнерів компанії дозволяє хоча б на півкроку випереджати тенденції в світі меблевої моди і завжди залишатися в авангарді в своєму сегменті ринку.

Фірма впевнено дивиться в завтрашній день, розширюючи свій асортимент всіх житлових зон будинку, освоївши випуск меблів для ванних кімнат.

Компанія також надає на вибір окремі предмети інтер'єру, такі як елегантні винні бари, комплекти столів зі стільцями, витончені полки та інші аксесуари.

Свою меблі компанія виробляє з урахуванням прив'язки до її майбутнього розташування, для чого можна узгодити виїзд фахівців для прив'язки до розмірів приміщення, його освітлення та іншим особливостям.

На місці простіше узгодити з клієнтами бажаний зовнішній вигляд, габарити і інші характеристики майбутньої колекції.

Всі меблі виготовляються з високоякісного екологічно чистої сировини.

Оздоблювальні матеріали, фактура і колір оббивки, фурнітури ретельно відбираються фахівцями торгової марки і узгоджуються з замовником.

Торгова марка Arcari Cucine скрупульозно стежить за всіма інноваціями в меблевому виробництві і впроваджує в свої технологічні процеси все краще, залишаючись при цьому вірною традиціям і зберігаючи якість ручної обробки на заключних стадіях виробництва.

Всі
Кухонна композиція
Меблі у ванну
SIENA
PIENZA
CAPRI
TAORMINA
VINTAGE
VENEZIA
SOLFERINO
POSITANO
/