Фабрика Alivar - салон елітних меблів Comodo
Контакти салону Comodo
Салон меблів COMODO м. Київ, вул. Саперне Поле, 12, (067) 406-67-04(050) 442-30-14
Салон меблів Comodo м. Львів, вул. Личаківська 15, (067) 324-00-42

Home interior

Alivar (Італія)

Alivar

Динамічна компанія, постійно уважна до технологічної еволюції та досліджень у галузі дизайну та архітектури, з колекціями, які торкаються всіх сфер життя, впізнавані, однорідні за стилем та неоднорідні за типом пропозиції.

Навколишнє середовище Alivar має точний смак, це робота в стадії розробки, не прив'язана до єдиного продукту, а до загальної пропозиції.

Ми працювали з різними матеріалами, намагаючись покращити їх внутрішні характеристики, і маніакально піклуватися про кожну деталь.

Шматочки, хоча і сучасні, ніколи не пов'язані з модою, а точнішим чином інтерпретують навколишнє середовище.

Дві колекції, Home Project та Brilliant Lifestyle, для сучасного життя, не забувають минуле, дивлячись на майбутнє. Домашній проект:

Досконалість автора, безтурботна і неповна витонченість колекції домашнього проекту, розроблена архітектором Джузеппе Бавусо.

Дизайнерські меблі з унікальною індивідуальністю, з міжнародною привабливістю та 100% італійською якістю.

Блискучий стиль життя: легкість, комфорт, тепле та суттєва особистість для меблів колекції Brilliant, що прикрашають простір, створюючи інтимну, вишукану і привітну атмосферу.

Наша думка адресована клієнтам, котрі люблять розкіш, але не мають наміру, а хто купує італійський продукт, оскільки розуміє його цінність і те, що вона представляє.

Компанія Alivar протягом багатьох років пропонувала власне загальне бачення, тому клієнт, роздрібний продавець та дизайнери підходять до компанії, тому що вони приваблюють загальний стиль, який він пропонує, італійському сучасному життю, а не покупку окремої частини.

Всі
Стілець
Дзеркало
Стелаж
Ліжко
Туалетний стіл
Банкетка
Диван
Кутковий диван
Модульний диван
Крісла
Пуф
Лавка
Годинники
Книжкова шафа
Настінна вітрина
Тумба
Тумба під ТВ
Brilliant furniture
Brilliant Lifestyle
Home project
/