PROSTONEBA architecture festival
Контакты салона Comodo
Салон мебели COMODO г. Киев, ул. Саперное Поле, 12, (067) 406-67-04(050) 442-30-14
Салон мебели COMODO г. Львов, ул. Лычаковская 15, (067) 324-00-42

Home interior

PROSTONEBA architecture festival

С 21 по 23 серпня 2020 року компанія "Comodo" приймала участь у фестивалі "Prostoneba2020" . Організатори фестивалю порадували можливістю поринути в світ краси архітектури, дизайну і ландшафту під відкритим небом на ВДНГ. Лекції від архітекторів і дизайнерів не могли не надихнути представників найрізноманітніших сфер діяльності, які зібралися на одному майданчику, об’єднані загальною любов’ю до своєї справи і метою втілювати цю любов у своїх роботах.

Наша компанія хотіла б ще раз нагадати про красу та вишуканість італійських меблів, привити любов до прекрасного і власним прикладом показати, що нашим асортиментом ми можем оздобити будь який проект від А до Я.

Компанія "Сomodo" спроектувала свій стенд за участю відомого українського архітектора Олександра Смаги, тому стенд нагадував більше лаундж-зону. Зручний диван та вишукані крісла і бар з різноманітними напоями, створювали невимушену атмосферу спілкування. В нас на стенді збиралися відомі архітектори, дизайнери і просто друзі, вели приємні бесіди, відпочивали і насолоджувалися веселою атмосферою фестивалю.
22 липня компанія "Comodo" влаштовувала гучну вечірку за участю оперної співачки, яка виконувала сучасні хіти з головної сцени фестивалю. Компанія "Comodo" завжди піклується про гарний настрій своїх колег та гостей!

Хочеться подякувати організаторам і всім учасникам Всеукраїнського архітектурного фестивалю PROSTONEBA за незабутній час в колі закоханих у свою справу людей!