Фабрика Agresti - салон елітних меблів Comodo
Контакти салону Comodo
Салон меблів COMODO м. Київ, вул. Саперне Поле, 12, (067) 406-67-04(050) 442-30-14
Салон меблів Comodo м. Львів, вул. Личаківська 15, (067) 324-00-42

Home interior

Agresti (Італія)

Безпека, елегантність, витонченість: це керівництво для нас Agresti, яке більше 60 років випускає елегантні сейфи, шафи для кессонов, коштовні меблі з майстерні ручної роботи та багато іншого.

Насправді, в нашому широкому асортименті є ексклюзивні латунні намиста, інноваційні швейцарські механізми для автоматичних годин, ящики для зберігання коштовностей всіх видів, відділення, призначені для збору ручок, годинників і документів з відходом, вишукані вироби для сигар і гри, елегантні вина і спиртні підвали.

У наших флорентійських лабораторіях ми вибираємо для вас тільки найкращі матеріали: від металів до шкур, від кристалів до замші, від каменів до латуні, все виготовляється строго з низьким впливом на навколишнє середовище.

На цьому ж заводі ми особисто піклуємося про кожен етап виробничого процесу: сира деревина працює зі здатністю нашої кваліфікованої робочої сили, яка моделює її і перетворює її в те, що стане основою нового творіння.

Єдиними компонентами з-за кордону є ротори автоматичних годин, які надходять в наші лабораторії безпосередньо зі Швейцарії, і дорогоцінні вініри, які постачають нам Африка і США.

Всі інші сировинні матеріали італійського походження і обробляються у Флоренції: під одним дахом всі роботи виконуються від сирої деревини до готової продукції.

Всі
Шафа
Сейфи
Шкатулки
Настільні ігри
My Precious Life
My Precious Moments
My Right Move
/