Фабрика Flai - салон елітних меблів Comodo
Контакти салону Comodo
Салон меблів COMODO м. Київ, вул. Саперне Поле, 12, (067) 406-67-04(050) 442-30-14
Салон меблів Comodo м. Львів, вул. Личаківська 15, (067) 324-00-42

Home interior

Flai (Італія)

Італійська фабрика Flai була заснована родиною Дідона понад півстоліття тому, в 1965 році. Зі старту своєї діяльності компанія була орієнтована на виробництво меблів в класичному стилі, зокрема, стільців, крісел і сервантів. Завдяки вмілому управлінню, фантазії дизайнерів і майстерності столярів-червонодеревників, торгова марка досить швидко закріпилася на меблевому ринку. Згодом асортимент продукції компанії значно розширився за рахунок нових колекцій і супутніх аксесуарів, таких як оригінально виконані вішалки, симпатичні настінні годинники, книжкові полиці і інші предмети інтер'єру. Пізніші колекції і аксесуари виконані в стилі модерн.

Комплекти стільців, столів і різноманітних шафок виконані для різних житлових зон - кухонь, спалень, віталень. Дизайнери компанії з Венето тонко відчувають віяння меблевої моди і проектують нові вироби з урахуванням тенденцій на ринку і запитів споживачів. Завдяки гнучкому підходу в розробці і побудові відносин з клієнтами, торгова марка Flai з року в рік розширює своє коло продажів. Фахівці бренду уважно стежать за інноваціями в меблевій справі і оперативно впроваджують в виробничий процес. Завдяки комплексному різнобічного підходу: з одного боку, зберігаючи багатовікові традиції червонодеревників регіону, а з іншого - використовуючи всі переваги нових технологій - бренд утримує свою продукцію в хорошому співвідношенні ціна / якість.

Меблі бренду відрізняються елегантною простотою ліній і стриманим декором. В якості сировини використовуються дорогі сорти твердої деревини, метал, пластик. Оббивка - елітні сорти текстилю, шкіра. Всі матеріали, з яких виготовлена ​​продукція компанії Flai, мають сертифікати якості і відповідають сучасним вимогам екологічної безпеки. Меблі бренду цікаво виглядати як в інтер'єрі міської квартири, так і заміського особняка. Аксесуари торгової марки можуть бути використані в будь-якому еклектично оформленому інтер'єрі.

Всі
Стіл
Стілець
Шафа
Дзеркало
Ліжко
Комод
Тумба приліжкова
Туалетний стіл
Крісла
Письмовий стіл
Журнальний стіл
Буфет
Сервант
Книжкова шафа
Дзеркало в спальню
Тумба
Вітрини
Тумба під ТВ
Розкладний стіл
Classic Collection Ville Lumière
Classic Collection Country Club
Classic Collection Rosewood
Classic Collection Maison des Fleures
/